Serwis egzaminatorów › ... › Pomoc › Mam konto, ale zapomniałem...
czwartek, 16 września 2021
Moje konto
Logowanie egzaminatora

Jeżeli zapomniałeś hasła kliknij tutaj

bipefs

Mam konto, ale zapomniałem jak się logować

Zapomniałem jak się zalogować...

Egzaminator, który w przeszłości założył i aktywował konto korzysta z niego podając w panelu Logowanie egzaminatora w górnym okienku jako login swój nr PESEL, a w dolnym okienku to hasło, które utworzył w procesie zakładania konta.

 

Wiem jak się zalogować, ale zapomniałem hasła...

W przypadku zapomnienia hasła należy:

1.Kliknąć na link Jeżeli zapomniałeś hasła kliknij tutaj znajdujacy się w panelu Logowanie egzaminatora poniżej przycisku zaloguj się.

2. W okienko, które się otworzy w wyniku powyższego działania, należy wpisać swój nr PESEL i kliknąć na przycisk wyślij.

3.Odebrać wiadomość, którą serwis wyśle automatycznie pod adres e-mailowy podany podczas zakładania konta. W przypadku nieotrzymania wiadomości prosimy o sprawdzenie zawartości folderu SPAM u swojego usługodawcy pocztowego. Więcej ....

4. W otrzymanej wiadomości z OKE Poznań kliknąć na znajdujący się w treści link, co spowoduje uruchomienie serwisu umożliwiającego podanie nowego hasła.

5. Wpisać hasło (takie samo w oba okienka) i zatwierdzić klikając na przycisk wyślij. Hasło musi składać się z kombinacji liter i cyfr o długości 11 znaków (wielkość liter ma znaczenie).

Po wykonaniu czynności opisanych w p. 1-5 logowanie do serwisu odbywać się będzie z użyciem nr PESEL jako loginu i hasłem, które zostało utworzone w p.5.

 

drukuj stronę
Ostatnia aktualizacja: 2012-09-20 11:58
ul. Gronowa 22, 61-655 Poznań, tel.(061) 854-01-60 - tel/fax. (061) 852-14-41
Nasz e-mail: sekretariat@oke.poznan.pl